Szkolenia

 

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń.

Ośrodek szkolenia GSA-Aviation prowadzi szereg szkoleń lotniczych, między innymi szkolenie do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H). Nasi instruktorzy na co dzień latają jako piloci śmigłowców ratowniczych w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Wieloletnie doświadczenie lotnicze naszych instruktorów wpływa na metodykę oraz wysoki poziom wyszkolenia kursantów. Nasi instruktorzy służą pomocą przy wyborze właściwej ścieżki lotniczej, prowadzą Kursy Bezpieczeństwa zarówno dla pilotów początkujących jak również dla tych pilotów którzy już mogą pochwalić się doświadczeniem lotniczym.

Szkolenie PP(H) składa się z dwóch etapów:  szkolenia teoretycznego i szkolenia praktycznego na śmigłowcu.

Szkolenie teoretyczne musi być przeprowadzone w Ośrodku i zakończone egzaminem wewnętrznym, by kandydat mógł przystąpić do egzaminów teoretycznych w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny:

Gosia Rutkowska 691 137 605

Sylwek Serwach 602 285 566

Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, jak już wspomnieliśmy jesteśmy pilotami w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, jeżeli nie odbierzemy to na pewno oddzwonimy.

Z poważaniem GSA Aviation.

Szkolenie teoretyczne PPL(H) grupowe

Jest szkolenie prowadzone w systemie weekendowym lub tygodniowym (w zależności od potrzeb grupy)
w wymiarze 100 godzin lekcyjnych. Koszt takiego szkolenia to około 3000 zł netto, a cena jest uzależniona liczebności grupy. Dla ludzi, którzy zamierzają szkolić się praktycznie w naszym Ośrodku przewidziane są duże rabaty.

Cena szkolenia już od 3000 zł netto

Szkolenie Indywidualne PPL (H)

Pomimo, iż to szkolenie jest znacznie droższe ( od 6000 do 8000 zł netto, cena uzależniona od indywidualnych czynników)  jest szkoleniem najczęściej wybieranym przez naszych kursantów. Ta metoda szkolenia pozwala na  dopasowanie godzin wykładów indywidualnie do grafiku kursanta, bez konieczności dopasowywania się  do wyznaczonych terminów grupy szkolonych.  Dużym plusem metody indywidualnej jest też możliwość  realizowania  równolegle szkolenia praktycznego na śmigłowcu. Zajęcia teoretyczne przeplatane lotami na śmigłowcu stają się bardziej interesujące, a co najważniejsze, bardziej zrozumiałe. Szkolony znacznie wcześniej zaczyna rozumieć przyswajaną wiedzę teoretyczną popartą praktyką na śmigłowcu. Zachęcamy bardzo do tego wyboru.

Cena szkolenia od 6000 zł netto

Szkolenie teoretyczne PPL(H) on-line

Ta ostatnia metoda została zaakceptowana w drodze wyjątku przez Urząd Lotnictwa Cywilnego na czas trwania epidemii COVID-19. Koszt uczestnictwa w kursie prowadzonym metodą widekonferencji to 2000 zł netto. Szkolenie pozwala na zdobywanie wiedzy teoretycznej bez konieczności wychodzenia z domu (tylko część zajęć na zakończenie kursu będzie realizowana na żywo, miedzy innymi zajęcia z budowy śmigłowca)  Tym typem szkolenia chcemy wyjść naprzeciw osobom, którzy chcą wykorzystać ten trudny czas na naukę do licencji pilota śmigłowca nie stwarzając zagrożenia dla swoich bliskich. Sprawi to, że szybciej doczekamy końca epidemii, kiedy to będziemy mogli kontynuować nasze szkolenie praktyczne na śmigłowcu. Zachęcamy bardzo.

Cena szkolenia od 2000 zł netto

Szkolenie English ICAO

Szczegóły wkrótce.